Menu
  • Nová prémiová nafta TOP N Plus na čerpacích staniciach LUKOIL
    Nová prémiová nafta TOP N Plus na čerpacích staniciach LUKOIL
    • | Komentáre
    Spoločnosť NORMBENZ Slovakia prináša na slovenský trh nové prémiové palivo TOP N Plus Prémium Diesel, ktoré je šetrnejšie k motoru auta a zaručí jeho vyšší výkon.

Nová prémiová nafta TOP N Plus na čerpacích staniciach LUKOIL

Jednou z výhod je aj jeho dostupná cena, ktorá sa len minimálne líši od ceny základných palív. TOP N Plus Prémium Diesel je motoristom k dispozícii na vybraných čerpacích staniciach LUKOIL.

Nové palivo TOP N Plus Prémium Diesel má špeciálne zloženie, ktoré zabezpečuje čistejšie vstrekovanie paliva, vďaka čomu sa v motore netvoria usadeniny, motor to nezaťažuje a tým sa predchádza  skracovaniu jeho životnosti.

Palivo TOP N Plus Prémium Diesel bolo tiež vyvinuté pre zvýšenie výkonu motora. Čisté vstrekovanie sa postará o jeho hladký chod, vďaka čomu sa zvýši jeho výkon a auto ide citeľne ľahšie a dynamickejšie. „Vyvinuli sme nový produkt, ktorý dokáže šetriť motor, ale zároveň z neho dostať vyšší výkon. Auto sa správa dynamickejšie. Okrem toho prispieva k nižším emisiám, čo je ďalšou vlastnosťou, ktorá potvrdzuje vysokú kvalitu nového paliva TOP N Plus Prémium Diesel,“ povedal Ján Murányi, riaditeľ spoločnosti NORMBENZ Slovakia, prevádzkujúcej čerpacie stanice LUKOIL na Slovensku.

Kvalita za rozumnú cenu

Čerpacie stanice LUKOIL okrem spomínaných vlastností ponúkajú aj výhodnú cenu paliva, tak, ako je to pre ne už roky typické. Tá je napriek vysokej kvalite produktu mimoriadne priaznivá a dostupná pre všetkých vodičov. „Veľmi sa tešíme, že môžeme takúto inováciu priniesť aj vodičom na Slovensku. Máme veľmi pozitívne referencie z iných krajín, napríklad z Maďarska, kde sme TOP N Plus Prémium Diesel uviedli už skôr. Veríme, že tunajší vodiči budú tiež spokojní s kvalitou aj s cenou paliva,“ dodal Ján Murányi.

Nové palivo TOP N Plus Prémium Diesel je dostupné na 17 čerpacích staniciach LUKOIL (Banská Bystrica, Bratislava – Dúbravka, Bratislava – Panónska, Bratislava – Vrakuňa, Bytča, Hrádok, Košice - Dargovských hrdinov, Košice - Nad Jazerom, Ľubotice, Michalovce, Nové Mesto nad Váhom, Prešov 1 – Sekčov, Prievidza, Ružomberok 1 – Černová, Sučany, Trenčín, Zvolen – Rákoš).

Spoločnosť LUKOIL

Spoločnosť LUKOIL je jednou z popredných svetových ropných a plynárenských spoločností. Jej hlavné aktivity spočívajú v prieskume a ťažbe ropy a plynu, vo výrobe, predaji a marketingu petrochemických produktov.

Väčšina jeho prieskumných a ťažobných kapacít leží na území Ruska, ale LUKOIL už dnes vlastní moderné rafinérie, závody na spracovanie plynu a petrochemické komplexy na celom svete. Odbyt väčšiny produktov spoločnosti sa realizuje na medzinárodných trhoch. Predajná sieť spoločnosti siaha do 24 krajín sveta vrátane Ruska, pobaltských štátov, štátov SNŠ, Európy a USA.

Na Slovensku je spoločnosť známa predovšetkým vďaka čerpacím staniciam, ktoré prevádzkuje spoločnosť NORMBENZ Slovakia. Táto sa v súčasnosti snaží zrealizovať svoju hlavnú víziu a to prinášať tú najvyššiu kvalitu za prijateľnú cenu.

Autor

Redakcia

Sorry no comment yet.

Leave a Comment

Instagram

Load More

Facebook