Menu
  • Kde kúpiť nové auto?
    Kde kúpiť nové auto?
    • | Komentáre
    U autorizovaného predajcu automobilov to má viacero výhod!

Kde kúpiť nové auto?

Každý aspoň raz za život rieši otázku kúpy nového automobilu. Patríte skôr k tým, čo si nové auto kupujú pravidelne alebo skôr uprednostňujete jedno auto na celý život? Vždy je potrebné myslieť zodpovedne, predovšetkým na to, na ktorého predajcu áut sa v konečnom prípade obrátite. V prvom momente však môžete mať problém dobre sa zorientovať v pestrej ponuke dnešných predajcov. Nemusí to však byť vždy tak. Cesta za kvalitným, spoľahlivým a overeným autom bez problémov znie: "Autorizovaný predajca automobilov s autorizovaným servisom".

Aké výhody má autorizovaný predajca áut?

Vždy je najlepšie sa rozhodnúť pri kúpe nového auta pre autorizovaného predajcu. Autorizovaný predajca áut vám garantuje záruku na to, že nové auto dostanete v stopercentnom stave - kvalitné a overené bez akýchkoľvek problémov. Môžete si vyberať zo širokej palety nových áut všetkých kategórií. Títo predajcovia majú širokú skladovú ponuku, z ktorej si isto vyberie každý.

Autorizovaný servis je samozrejmosťou

Okrem toho, predajca automobilov dáva možnosť využitia aj autorizovaného servisu (záručného aj pozáručného), ktorý je okrem iného aj garanciou účinného a rýchleho diagnostikovania a odstránenia všetkých chýb na aute (v neautorizovaných servisoch je podstatne nižšie dosahovanie priaznivých výsledkov pri akejkoľvek diagnostike). Autorizovaný servis vášmu autu zaručí všetky úkony v súlade s pokynmi od výrobcu, pritom vám auto bude odobraté až po prvotnej prehliadke, vždy budete mať vopred stanovený rozsah prác a čas ukončenia, dostanete prehľadný zákazkový list a presnú písomnú dokumentáciu. Ak to bude nevyhnutné, u autorizovaného predajcu áut máte možnosť dokonca si zapožičať aj náhradné vozidlo na celý čas, keď budete mať svoje auto v servise.

Myslite na všetky skutočnosti už pred kúpou auta

Pokiaľ máte v úmysle ušetriť niekoľko finančných prostriedkov pri kúpe svojho nového auta alebo pri neskoršom servisovaní, premýšľajte nad kúpou auta v predstihu a dostatočne dlho. Nikdy sa neunáhlite pri svojom výbere. Chce to čas, aby ste kúpili to, čo skutočne aj využijete a budete môcť aj využívať niekoľko rokov bez problémov. Kvalitné a overené autá, spokojnosť klientov na prvom mieste, kvalitný servis aj po záruke, toto všetko a ešte oveľa viac ponúkajú autorizovaní predajcovia áut s autorizovaným servisom.

Akú konkrétnu značku auta si vybrať?

Pokiaľ máte už vybranú aj značku nového auta, je to výborné. Ak ešte stále váhate a premýšľate, ktorou cestou ísť, tak máme pre vás malú inšpiráciu. Možno vás poteší práve prémiová značka nového auta, pri ktorej je samozrejmosťou vysoký komfort a luxus, pod dohľadom nemeckej kvality a spoľahlivosti. Ak hľadáte toto aj vy, v takom prípade vsaďte na nový automobil značky BMW. Zaujímavosťou  BMW je, že ponúka pohon všetkých kolies (známy pod označením "XDrive), čo tiež nájdete pod iným označením aj pri ďalších prémiových značkách. Množstvo pomocníkov a asistentov, ktorí vám dokonale pomôžu pri každej jazde za každého počasia - aj toto charakterizuje okrem iného túto spoľahlivú značku Skúste napríklad BMW rady 3, 5 či 7 alebo aj väčšie športovo úžitkové autá nielen tejto značky.

Aj iné značky, nové aj jazdené

V ponuke autorizovaných servisov však nechýbajú aj ďalšie svetové a uznávané značky automobilov, ako je napríklad Volkswagen, Audi, Seat, Kia či Škoda. V ponuke okrem úplne nových áut nájdete aj predvádzacie autá, či väčšie úžitkové automobily a tiež automobily s možnosťou úpravy pre ZŤP. Výber ponuky áut na predaj je skutočne pestrý. Stačí sa presvedčiť na vlastnej koži na ktorejkoľvek stránke autorizovaného predajcu vo vašom regióne (po celom Slovensku).

Nové auto vždy poteší, no v istých okamihoch dokáže spôsobiť aj nemalé vrásky na čele. Najmä ak sa obrátite na nesprávneho predajcu automobilov. Aby sa takýto scenár nestal aj vám, vsaďte s istotou iba na overených predajcov áut. Auto je súčasťou života všetkých z nás a jeho kúpe je potrebné venovať dostatočnú pozornosť. Vyberte si aj vy svoje nové auto pre bežný život, či na podnikanie ešte dnes. Ktorému autorizovanému predajcovi automobilov dáte prednosť vy vo vašom okolí?

Autor
Ivan Kutálek

Ivan Kutálek

Hovorí sa, že jeho prvé slovo bolo "auto". Odmalička si k štvorkolesovým autám hľadal cestu, no viac ho zaujímali spoza volantu ako pod kapotou. Od svojich osemnástich sa venuje novinárskej činnosti a v roku 2010 založil webauto,sk, kde píše recenzie k autám, ktoré skutočne riadil.

Sorry no comment yet.

Leave a Comment

Instagram

Load More

Facebook