Menu
  • Autorizovaný predajca vozidiel FIAT v Trnave - Tanex
    Autorizovaný predajca vozidiel FIAT v Trnave - Tanex
    • | Komentáre
    Spoločnosť Tanex je autorizovaný predajca vozidiel FIAT, ktorého môžete nájsť v Trnave na Nitrianskej ulici.

Autorizovaný predajca vozidiel FIAT v Trnave – Tanex

Ponúka vám nielen osobné automobily, ale aj úžitkové vozidlá z radu FIAT Professional a zmluvný servis, v ktorom sa o vaše auto postarajú nielen počas obdobia jeho záruky. Stavte aj vy na taliansky dizajn a presvedčte sa o kvalitách áut tejto značky.

Tanex sa môže hrdiť bohatou históriou siahajúcou až do roku 1992, kedy sa spoločnosť začala venovať predaju ojazdených motorových vozidiel a jednotlivých dielov pre autá talianskych značiek. Od roku 1998 funguje ako autorizovaný predajca vozidiel FIAT v Trnave, pričom svojim klientom ponúka širokú škálu služieb. Od predaja vozidiel, cez záručný a pozáručný servis, odťahovú službu či dokonca aj požičovňu áut.

Osobné automobily, ktoré sa môžu stať vašou imidžovou záležitosťou

Automobilka FIAT má aj na Slovensku hlboké základy a jej vozidlá patria medzi jedny z najpredávanejších. Ich pridanou hodnotou je často jedinečný vzhľad, ktorý vychádza z rúk kreatívnych talianskych dizajnérov. Kúpou vozidiel FIAT preto nezískate len auto, ale aj doplnok, ktorý dotvoriť váš imidž. V Tanexe si môžete aj vy zakúpiť širokú škálu automobilov značky FIAT. Medzi vozy dostupné priamo v salóne patria napríklad FIAT 500 Plus, FIAT 500L, FIAT Freemont, FIAT Linea či typický zástupca stajne FIAT Punto.

FIAT Professional – spoľahlivý spoločníci pri podnikaní

FIAT okrem bohatej ponuky osobných automobilov disponuje aj s radom vozidiel s označením Professional, ktorý je určený najmä pre podnikateľov. Jeho súčasťou sú hneď viaceré úžitkové vozidlá, ktoré sa stanú spoľahlivým partnerom pri prevoze tovaru, rozličného materiálu či náradia. Od menších automobilov ako FIAT Fiorino či FIAT Doblo, až po veľké dodávky FIAT Ducato dostupné vo viacerých prevedeniach.

 Navštívte aj vy autorizovaného predajcu vozidiel značky FIAT  v Trnave - vyberte si svoj nový automobil a získajte s ním aj kompletnú starostlivosť na najbližšie roky. V prípade, že máte špecifické požiadavky alebo hľadáte konkrétne vozidlo, ktoré sa v aktuálnej ponuke nenachádza, predajcovia vám s tým ochotne pomôžu. Tešíme sa na vás v Tanexe.

Autor

Redakcia

Sorry no comment yet.

Leave a Comment

Facebook