Menu
  • Kvalitné náhradné diely aj s možnosťou ich výmeny
    Kvalitné náhradné diely aj s možnosťou ich výmeny
    • | Komentáre
    Životnosť žiadneho auta nie je nekonečná. Ak ju však chcete predĺžiť, je nutné mu dopriať náležitú starostlivosť.

Kvalitné náhradné diely aj s možnosťou ich výmeny

Tá nespočíva len v pravidelných servisných prehliadkach, opravách, ale aj vo výmene autodielov, ktoré dokážu plnohodnotne plniť svoju funkciu často len obmedzené obdobie. Dokonca, ak ich opotrebovanie spozorujete včas, vášmu automobilu tým urobíte obrovskú službu a on sa vám za to odmení ďalším rokmi jeho užívania navyše. Dozveďte sa aj vy, kde v Štúrove nájdete kvalitné náhradné diely aj s možnosťou ich výmeny.

Filtre, tlmiče a iné súčiastky je nutné po čase nahradiť novými

Už pri pravidelnej výmene oleja vám v autoservise väčšinou odporučia aj nový olejový filter. Ten zníži riziko upchatia prívodných kanálikov prípadnými nečistotami obsiahnutými v oleji, čím výrazne predlžuje životnosť motora. Ak zas máte pocit, že vaše auto „nesedí“ dobre na ceste, stáva sa nebezpečným pri jazde zákrutami a čudne vŕzga, pravdepodobne je najvyšší čas na výmenu tlmičov. Takto môžeme postupovať celým technickým aparátom automobilov, pretože skôr či neskôr sa nevyhnete ani výmene ďalších súčiastok, ako napríklad akumulátora, spojky, rôznych ložísk a iných za nové autodiely.

Originálne či alternatívne autodiely v autoservise Protech Štúrovo

Autoservis Protech Štúrovo aj vám ponúka možnosť nechať si svoje auto zrenovovať a vymeniť v ňom opotrebované diely a súčiastky, ktoré len zhoršujú jeho jazdné vlastnosti. V servise sa o váš automobil postarajú profesionálni mechanici, ktorí zhodnotia aktuálny stav a následne vám ponúknu čo najvýhodnejšie riešenie jeho nápravy. Súčasťou autoservisu je aj predajňa náhradných dielov, v ktorej nájdete širokú ponuku sortimentu originálnych dielov či ich alternatív pre širokú škálu osobných, nákladných vozidiel a motocyklov. V nej samozrejme nájdete aj iné doplnky, ktoré by ste mohli potrebovať aj vo vašom automobile. V prípade, ak budete potrebovať náhradný diel, ktorý aktuálne nie je na sklade, pracovníci servisu ho objednajú a zabezpečia, aby ste ho mali k dispozícií v čo najkratšom čase.

Viac informácií o servise aj s možnosťou online objednania súčiastok do auta nájdete na www.protechst.sk .

Autor

Redakcia

Sorry no comment yet.

Leave a Comment

Facebook